Pobierz darmową kartę stomika

Karta stomika

Darmowa Karta Stomika - podróże bez Stresu

Podróżowanie ze stomią może wydawać się wyzwaniem, ale dzięki darmowej karcie stomika, osoby ze stomią mogą teraz podróżować z większą pewnością siebie i komfortem. Karta stomika (pobierz)zawiera wszystkie niezbędne informacje, które mogą być wymagane podczas podróży- od danych pacjenta, przez informacje o lekarzu prowadzącym, aż po szczegółowy opis sprzętu stomijnego.

 

Mały Format, duże możliwości

Karta jest na tyle mała, że bez problemu zmieści się w portfelu, co czyni ją niezwykle praktyczną w podróży. W przypadku kontroli na lotnisku lub sprawdzania bagażu, karta ta może szybko udowodnić potrzebę posiadania przy sobie sprzętu stomijnego, co może znacznie ułatwić procedury kontrolne.

Przygotowanie to klucz do spokojnej podróży

Podróże dla osób ze stomią nie muszą być stresujące, jeśli tylko odpowiednio się do nich przygotują. Planowanie z wyprzedzeniem, zapoznanie się z przepisami dotyczącymi podróży lotniczych oraz posiadanie przy sobie karty stomika to kluczowe kroki, które pomogą uniknąć niepotrzebnego stresu i zapewnią spokojną podróż.

 

Wsparcie na każdym kroku

Darmowa karta stomika to nie tylko wygoda. Dzięki niej osoby ze stomią mogą czuć się bardziej zrozumiane i akceptowane, co jest nieocenione w codziennym życiu i podczas podróży.

POBIERZ DARMOWĄ KARTĘ STOMIKA